Blog > Komentarze do wpisu
Fałszywi prorocy .. fałszywy Chrystus u końca czasów ...

Słowo Boże bibijne jak i współczesne ostrzega nas przed pojawieniem się na całej ziemi u końca czasów fałszywych proroków i Chrystusów. Dlaczego tak się dziać będzie, gdyż u końca czasów rozegra się wielka i ostateczna walka pomiędzy światłem Bożym a ciemnością Lucyfera. Lucyfer czynił będzie wszystko aby jak najmniej dusz do Boga w Jezusie Chrystusie - Zbawicielu dotrzeć mogło, aby zostać jeszcze przed śmiercią obdarzonym łaską zbawienia na którą sobie każdy z nas duchowo zapracować musi. Trudno będzie przeciętnemu człowiekowi odróżnić prawdziwych posłańców Bożych (proroków) od szarlatanów i posłańców Lucyfera, gdyż Lucyfer podszywał się będzie nawet pod Jezusa Chrystusa używając nawet Jego słów oraz bożej prawdy aby tak ludzi zmylić i do siebie zwabić a potem mocno przywiązać .. uzależnić. Mogą to być męszczyźni ale także i kobiety które się za proroków uważać będą.  Sam brak skomności, pokory oraz respektu przed Bogiem świadczy już o jego fałszywości. Gdyż Jezus nie będzie chodził i mówił Ja jestem Chrystusem, gdyż zostanie on rozpoznanym przez tych którzy Go znają i kochają.

Parę takich osób udało mi się właśnie odkryć w polskim imternecie które z siebie samego twierdzą że są prorokami nazywając się nawet nimi albo nawet twierdzą że są Chrystusem który znowu na świat nasz przyszedł, oraz fałszywych proroków którzy twierdzą że Chrystus już jest pośród nas. To kłamstwo dla tych którzy nie znają czystej prawdy.

Pamiętajcie o tym że Jezus Chrystus przyjdzie do nas na krótko przed samym końcem po wielu kataklizmach i katastrofach które jeszcze ziemię i ludzkość spotkają. Przjście jego zostanie nam uprzednio przez aniołów oznajmione, na niebie widoczne będą świetlne znaki, a nawet droga krzyżowa Jezusa i to przez dni kilka.

Chrystus przyjdzie do nas w ciele duchowym nie w ciele ludzkim, gdyż takowe było konieczne jedynie raz .. dla Jego Misji Zbawienia dusz.

Kiedy wam mówić będą, tam jest Chrystus lub tutaj jest Chrystus to nie wierzcie im .. nawet gdyby takowi czynili cuda gdyż takie są przepowiedziane.  Idźcie do Boga w was samych i módlcie się z głębi serca  o ochronę i o prowadzenie a jeśli Boga i bliźniego szczerze kochacie to ujrzycie Chrystusa który kiedyś w Duchu nadejdzie w obłokach i widziany będzie jedynie przez tych których dusze są czyste i pełne pokory i skromności. Jeśli wszyscy Go wiedzieć potrafią to jest to FAŁSZYWY  CHRYSTUS ...

niedziela, 18 kwietnia 2010, fdchry

Polecane wpisy

Komentarze
chrzescijanka_jadzia
2010/04/19 21:27:40
Dobrze mówisz. Jest zbyt wielu fałszywych proroków na ziemi. Ale niedługo nadejdzie dzień sądu i objawi się prawdziwy Chrystus, a wszyscy bluźniący zostaną potepieni.
-
najlepszy-katolik
2010/04/20 18:48:24
Czy wiesz po co żyjesz?
-
2010/07/04 01:22:47
ejj ja jestem prawdziwym Bogiem!