Blog > Komentarze do wpisu
Koniec świata to nie powód do bojaźni ....

 

Koniec świata, to bardzo już stary temat, oczekiwali go już dawni Izraelici, uczniowie Jezusa, i ci co po nich przyszli nadal go czekują. Istnieje na ten temat bardzo wiele, przepowiedni, oraz objawień, znane są nam objawienia Pana otrzymane i zapisane przez Jakoba Lorbera, Gottfrieda Mayerhofera, siostry Faustyny (Kowalskiej), oraz Berthy Dudde, która urodziła się w przedwojennej Legnicy oraz niezliczona ilość dalszych wizji. Kto je czytał ten musi stwierdzić że chociarz były one pisane w różnych czasach i w różnach na ziemi miejscach, to jednak zawierają one wiele zgodnych z sobą wypowiedzi, gdyż prawda samej sobie nie zaprzecza. To że jeszcze nie miał on miejsca nie oznacza że go kiedyś nie będzie, gdyż Bóg jest istotą poważną i to co On swoim sługom objawił to spełni się kiedyś  z całą pewnością i to co do joty. To że jeszcze go nie było mamy do zawdzięczenia wielkiej Bożej miłości, Jego Miłosierdziu, które chce dać nam jeszcze czas i tym samym szansę na ratunek, przez zmianę naszej istoty na miłość, oraz dzięki zbawawieniu naszej duszy przez Jezusa Chrystusa, to Sam Bóg przesuwa jeszcze nieco ten ostateczny termin.

Nie ... końca świata bać się powinniśmy, a raczej bardziej tego co czeka nasze niezbawione dusze po śmierci naszego ciała, gdyż nasze ciało, nasza naziemska szata, tak czy owak kiedyś umrzeć musi, ale co będzie w zaświatach z naszą nieśmiertelną duszą, jeśli podczas naszego życia na ziemi nie odnajdziemy w nas miłości i Chrystusa i nie poprosimy Go o łaskę zbawienia. Niezbawione dusze, dusze pozbawione światła oczekują wielkie męki i cierpienia w miejscach zuepłnie pozbawionych światła. I mogą upłynąć nawet wieki, zanim się taka dusza wreszcie przebudzi i zacznie szukać światła oraz łaski u Jezusa Chrystusa, Którego ona uprzednio jako Zbawiciela uznać musi. Na ziemi  jest to o wiele łatwiejsze, gdyż posiada ona jako zaliczkę bożą siłę której po śmierci już mieć nie będzie, jeśli sobie na to nie zasłuży przez życie zgodne z Bożą wolą.

Jeśli chciałbyś się więcej o tym dowiedzieć, gdyż bierzesz Boga oraz Jego wolę poważnie i chciałbyś twe naziemskie życie właściwie wykorzystać, to zajrzyj na stronę intrnetową:  www.bertha-dudde.pl

 

niedziela, 13 lutego 2011, fdchry

Polecane wpisy

Komentarze
2011/02/20 22:05:13
Skąd to wszystko wiesz?
-
fdchry
2011/03/06 16:11:25
Z objawień Pana na czasy obecne : www.bertha-dudde.pl